Автономний інвертор Axioma Energy ISPWM 3000 (24 кВт PWM)

15 572 ₴
- Нет в наличии
Автономний інвертор Axioma Energy ISPWM 3000 (24 кВт PWM)
Гібридні джерела безперебійного живлення Axioma Energy серії IS - це високоякісні багатофункціональні пристрої, призначені для створення систем гарантованого електроживлення квартир, приватних будинків, котеджів і об'єктів міні-бізнесу доповнені функцією автономного живлення. Вбудований РК-дисплей дозволяє відстежувати роботу системи і з легкістю змінювати її параметри, такі як: зарядний струм АКБ, встановлювати пріоритет мережі, або альтернативного джерела живлення, а так само встановлювати діапазон вхідної напруги.
Основні переваги гібридних інверторів Axioma Energy ISPWM:
- Чисто синусоїдальна форма вихідної напруги 230В.
- Вбудований PWM (ШІМ) контролер сонячної зарядки.
- Регулювання діапазону напруг живильної електромережі.
- Регулювання сили зарядного струму.
- Вибраний пріоритет харчування від мережі / від сонячних батарей через РКІ інтерфейс.
- Можливість харчування як від електромережі так і від електрогенератора.шз
- Автоматичне відновлення живлення від електромережі при відновленні напруги в мережі.
- Захист від перевантаження і короткого замикання.
- Інтелектуальне зарядний пристрій для оптимізації продуктивності акумулятора.
- Функція холодного старту.
- Виробник: AXIOMA energy (Китай)
- Номінальна потужність, кВт: 2,4
- Число фаз: однофазні
- Вхідна напруга, В: 90 - 280В
- Вихідна напруга, В: 230
- Напруга акумуляторної батареї, В: 24
- Вихідна частота, Гц: 50/60
- Індикація: ЖК-екран
- Час перемикання, мс: 10 - 20
- Висота, мм: 285
- Ширина, мм: 334
- Глибина, мм: 100
- Маса, кг: 6,4
- Гарантія, міс: 24

Магазин Ergy пропонує широкий вибір обладнання для встановлення та використання альтернативної енергії, геліосистем. Наші спеціалісти допоможуть вибрати обладнання для встановлення сонячної електростанції, систем опалення та водонагріву від сонячних батарей, якісно проконсультують та підберуть усе необхідне. Також організовуємо монтаж систем на Вашому об`єкті.
Все що необхідно Вам є у нашому каталозі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Axioma |
| Страна производитель | Китай |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 55 град. |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Номинальная мощность | 2400 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 4800 Вт |
| КПД, не менее | 91 % |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Частота | 50 Гц |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Номинальный ток | 50 А |
| Число фаз питания | 1 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 285 мм |
| Ширина | 334 мм |
| Высота | 110 мм |
| Вес | 6.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальное входное напряжение | 90-280 В |
| Номинальное выходное напряжение | 230 В |
- Цена: 15 572 ₴

