Мережевий інвертор Fronius SYMO 15.0- 3-M

92 650 ₴
- Нет в наличии
Інвертор мережевий Fronius SYMO 15.0- 3-M
Мережевий інвертор Fronius SYMO 15.0-3-M сумісний з трьохфазними електричними мережами та містить 2 МРР-трекера. ККД складає 98,1%. Оснащений системами швидкого монтажу ShnapINverter, оптимізації продуктивності Denamic Peac Maneger та вбудованим Wi-Fi моніторингом.
Мережевий інвертор Fronius SYMO 15.0-3-M призначений для експлуатації в мережевих електростанціях потужністю до 15 кВт. Даний прилад передає постійну напругу у зовнішню електричну мережу і таким чином перетворює її у змінну. Інвертор оснащений 2-ма МРР-трекерами та підходить для трьохфазних електромереж.
Обладнання оснащене системою ShnapINverter, яка спрощує процес монтажу. Також одною з корисних переваг даного апарату є те, що він підтримує функцію, яка відповідає за обмеження генерації електричної енергії в мережу. Така можливість є дуже корисною як для електричних станцій, що діють використовуючи зелений тариф, так і для звичайних електростанцій.
Крім того, мережеві інвертори Fronius SYMO 15.0-3-M оснащені можливістю зміни точки найбільшої потужності з урахуванням ступеня освітленості фотомодуля. Для цього призначена така опція як Denamic Peac Maneger, яка займається відслідковуванням точки max потужності та оптимізацією продуктивності приладу.
Також дане обладнання оснащене вмонтованим веб сервером, що дає змогу господареві аналізувати параметри електричної мережі або ж генерації електричної енергії.

Магазин Ergy пропонує широкий вибір обладнання для встановлення та використання альтернативної енергії, геліосистем. Наші спеціалісти допоможуть вибрати обладнання для встановлення сонячної електростанції, систем опалення та водонагріву від сонячних батарей, якісно проконсультують та підберуть усе необхідне. Також організовуємо монтаж систем на Вашому об`єкті.
Все що необхідно Вам є у нашому каталозі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fronius |
| Страна производитель | Австрия |
| Степень защиты IP | 66 |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 60 град. |
| Номинальное выходное напряжение | 380~400 В |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Номинальная мощность | 10000 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 15000 Вт |
| КПД, не менее | 98 % |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Частота | 50 Гц |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от переполюсовки | Да |
| Номинальный ток | 16 А |
| Число фаз питания | 3 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 225 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Высота | 725 мм |
| Вес | 43.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальное входное напряжение | 600 В |
- Цена: 92 650 ₴

