Мережевий інвертор Fronius ECO 27.0- 3-S

112 098 ₴
- Нет в наличии
Інвертор мережевий Fronius ECO 27.0- 3-S
Мережевий інвертор Fronius ECO 27.0-3-S сумісний з трьохфазними електричними мережами та містить 1 МРР-трекер. ККД складає 98,3%. Оснащений системами швидкого монтажу ShnapINverter, оптимізації продуктивності Denamic Peac Maneger та вбудованим Wi-Fi моніторингом.
Мережевий інвертор Fronius ECO 27.0-3-S призначений для експлуатації в мережевих електростанціях потужністю до 27 кВт. Даний прилад передає постійну напругу у зовнішню електричну мережу і таким чином перетворює її у змінну.
Інвертор оснащений 1 МРР-трекером та підходить для трьохфазних електромереж. Обладнання оснащене системою ShnapINverter, яка спрощує процес монтажу. Також одною з корисних переваг даного апарату є те, що він підтримує функцію, яка відповідає за обмеження генерації електричної енергії в мережу. Така можливість є дуже корисною як для електричних станцій, що діють використовуючи зелений тариф, так і для звичайних електростанцій.
Крім того, мережеві інвертори Fronius ECO 27.0-3-S оснащені можливістю зміни точки найбільшої потужності з урахуванням ступеня освітленості фотомодуля. Для цього призначена така опція як Denamic Peac Maneger, яка займається відслідковуванням точки max потужності та оптимізацією продуктивності приладу.
Також дане обладнання оснащене вмонтованим веб сервером, що дає змогу господареві аналізувати параметри електричної мережі або ж генерації електричної енергії.

Магазин Ergy пропонує широкий вибір обладнання для встановлення та використання альтернативної енергії, геліосистем. Наші спеціалісти допоможуть вибрати обладнання для встановлення сонячної електростанції, систем опалення та водонагріву від сонячних батарей, якісно проконсультують та підберуть усе необхідне. Також організовуємо монтаж систем на Вашому об`єкті.
Все що необхідно Вам є у нашому каталозі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fronius |
| Степень защиты IP | 66 |
| Минимальная рабочая температура окружающей среды | -25 град. |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 60 град. |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Номинальная мощность | 27000 Вт |
| КПД, не менее | 98 % |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Частота | 50 Гц |
| Защита от перегрузок | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Номинальный ток | 17 А |
| Число фаз питания | 3 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 725 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Высота | 225 мм |
| Вес | 43.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Номинальное входное напряжение | 580/650 В |
| Номинальное выходное напряжение | 230 - 400 В |
| Допустимая пиковая мощность | 27000 Вт |
- Цена: 112 098 ₴

