Автономний сонячний інвертор MUST PV18-5048 VHM (МРРТ)

19 890 ₴
- Нет в наличии
PV1800 VHM — це багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, який поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою та зарядного пристрою для акумулятора, щоб забезпечити безперебійне живлення в портативному розмірі. РК-дисплей відображає всю необхідну інформацію про робочий стан, вхідні та вихідні величини, а також дозволяє налаштувати робочі параметри, такі як струм зарядки батареї, пріоритет змінного/сонячного зарядного пристрою та прийнятну вхідну напругу на основі різних програм.
| Номінальна потужність | 5000Вт |
| Пікова потужність | 10000Вт |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Напруга АКБ | 48В |
| Макс. напруга ХХ панелей | 145В |
| Макс. зарядний струм від панелей | 80A |
| ККД | 93% |
| Розмір, мм | 468х298х125 мм |
| Вага | 13.3 кг |

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип рабочей величины | Мощность |
| Номинальное входное напряжение | 48 В |
| Частота | 50 Гц |
| Номинальная мощность | 5000 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 10000 Вт |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Максимальная рабочая температура окружающей среды | 55 град. |
| КПД, не менее | 93 % |
| Цвет светодиода | Зеленый |
| Защита от перегрузок | Да |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 241 мм |
| Ширина | 395 мм |
| Высота | 638 мм |
| Вес | 13.3 кг |
- Цена: 19 890 ₴








